ХХІХ Інституційний Навчальний Візит в Ірландію 27 лютого-05 березня 2020 року

logo
660€
ХХІХ Інституційний Навчальний Візит в Ірландію 27 лютого-05 березня 2020 року
660€

27 лютого (четвер) – приліт в аеропорт Дубліна (рейс Ryanair FR9230 або Lufthansa LH1495). Трансфер в готель Academy Plaza Hotel 3* (центр міста). Ночівля в готелі.

28 лютого (п’ятниця) – сніданок. Візит в Парламент Ірландії (Oireachtas). Перерва на обід. Екскурсія по історичному центру Дубліну (Собор Святого Патріка, Трініті Колледж, Дублінський замок, набережна Ліффі). Ввечері пропонуємо відвідати один з автентичних ірландських пабів. Ночівля в готелі.

29 лютого (субота) – сніданок. Виселення з готелю. Виїзд автобусом на захід острова (126 км). Відвідаємо древній монастир Х століття – Клонмакнойс (8 євро). Переїзд до всесвітньо відомої віскікурні Tullamore Dew (12,8 євро). Екскурсія заводом з дегустацією віскі і майстер-класом. Перерва на обід. Переїзд по західній частині острова до атлантичного узбережжя (81 км). Екскурсія містом Голуей, збудованому в XII столітті. Ночівля в готелі Salthill Hotel 4* на березі океану.

01 березня (неділя) – сніданок. Виселення з готелю. Переїзд автобусом (77 км) до найвідомішої пам’ятки Ірландії. Екскурсія на скелі Кліф Могер – обрив висотою 214 метрів на атлантичному узбережжі Ірландії. Фото пауза. Перерва на обід. Переїзд в замок Бунраті (65 км), збудований в ХІІІ столітті в графстві Клер (13,25 євро). Переїзд в місто Лімеррік – за легендою вважається батьківщиною національних ірландських танців «ріверденс» (20 км). Екскурсія містом. Вільний час. Ночівля в готелі Limerick City hotel 3*.

02 березня (понеділок) – сніданок. Переїзд в місто Кілкені (149 км). Відвідання замку Кілкені, який свою історію починає ще з початку Х століття (8 євро). Прогулянка містом. Після обіду повернення в Дублін. Ночівля в готелі Academy Plaza Hotel 3* (центр міста).

03 березня (вівторок) – сніданок. Візит у Верховний суд Ірландії. Перерва на обід. Вільний час для відвідання музеїв та шопінгу. Ночівля в готелі.

04 березня (середа) – сніданок. Зустріч в ірландській юридичній компанії. Презентація-лекція про основи права Ірландії. Вільний час. Ночівля в готелі.

05 березня (четвер) – сніданок. Виселення з готелю. Трансфер в аеропорт. Повернення в Україну (рейс Ryanair FR9229 або Lufthansa LH983).

Вартість участі в ХХІХ Інституційному Навчальному Візиті в Ірландію становить 660 євро.

У вартість включено:
проживання в готелях в містах Дублін, Голвей та Лімерік зі сніданками при 2-місному розміщенні;
сніданки в готелях;
трансфер аеропорт-готель-аеропорт;
екскурсії в Дубліні, а також по острову;
послуги водія з комфортабельним автобусом;
візити в Установи;
послуги перекладачів під час зустрічей;
супровід керівника групи;
страховий поліс;
сертифікат учасника ХХІХ Інституційного Навчального Візиту в Ірландію;
послуги по відкриттю візи (віза Ірландії відкривається без особистої подачі чи присутності в Посольстві Ірландії в Україні).

Додатково оплачується:

міжнародний авіапереліт Київ-Дублін-Київ (від 110 євро);
консульський збір Посольства Ірландії (60 євро);
кишенькові витрати та вхідні квитки в платні музеї та замки.
З питань, пов'язаних з організацією Візиту, звертайтесь до керівника проекту – к.ю.н., ас. кафедри цивільного права та процесу юридичного факультету ЛНУ ім. І. Франка – Яворського Романа Івановича за тел.: +38 098 972 43 44 або email: yavorskiroman@gmail.com

Детальніше

ХХІІІ Інституційний Навчальний Візит у Грузію 02-08 травня 2020 року

logo
475$
ХХІІІ Інституційний Навчальний Візит у Грузію 02-08 травня 2020 року
475$

02 травня (субота) – приліт в Тбілісі. Зустріч в аеропорту і трансфер у готель. Поселення в готель. Ввечері на нас чекає справжнє грузинське застілля в одному з ресторанів Тбілісі з грузинською кухнею, грузинськими танцями, чачею, грузинськими винами. Ночівля в готелі.

03 травня (неділя) – сніданок. Автобусна екскурсія у «найвинніший» регіон Грузії – Кахетія. Екскурсія містом Сигнахи. Помилуємося приголомшливими видами Алазанської долини. Обід із грузинських страв і винна дегустація. Кулінарний майстер-клас (нас навчать готувати хачапурі, хінкалі, грузинський хліб «шоті» в спеціальній печі «тоне»). Повернення в Тбілісі. Ночівля в готелі.

04 травня (понеділок) – сніданок. Візит у Департамент Поліції, зустріч з представником установи. Візит в Генеральну Прокуратуру, зустріч з представником установи. Вільний час. Ночівля в готелі.

05 травня (вівторок) – сніданок. Візит у Верховний суд Грузії, зустріч з суддями. Перерва на обід. Автобусно-пішохідна екскурсія по Тбілісі. Підйом на канатній дорозі до фортеці Нарікала – одну з візитних карток Тбілісі. Прогуляємось Старим Містом. Вільний час. Ночівля в готелі.

06 травня (середа) – сніданок. Автобусна екскурсія до гори Казбек. Підйом на спеціальних джипах на висоту 2600 метрів до Гергетської Трійці – старовинного грузинського храму. Вільний час. Повернення в Тбілісі. Ночівля в готелі.

07 травня (четвер) – сніданок. Візит у Дім Юстиції. Автобусно-пішохідна екскурсія в місто Мцхета – древню столицю Грузії (місто з дуже цікавою архітектурою, в якому максимально збережено дух старого часу). Прогулянка містом. Вільний час. Повернення в Тбілісі. Ночівля в готелі.

08 травня (п’ятниця) – сніданок. Виселення з готелю. Трансфер в аеропорт і повернення в Україну.

Вартість участі в ХХІІІ Інституційному Навчальному Візиті в Грузію становить 475 доларів.
(для бронювання місць необхідно внести передоплату в розмірі 3000 гривень)

У вартість включено:
- проживання в готелі при 2-х місному розміщенні;
- сніданки в готелі;
- трансфер аеропорт-готель-аеропорт;
- послуги водія з комфортабельним автобусом;
- послуги супроводжуючого представника в Грузії;
- екскурсійна програма (Тбілісі, Мцхета, Кахетія, Казбек);
- візити в Установи;
- сертифікат учасника ХХІІІ Інституційного Навчального Візиту;
- страховий поліс;
- супровід керівника групи;
- застілля в грузинському ресторані;
- обід, дегустація вин і майстер-клас в Кахетії;
- вхідні квитки у всі туристичні місця згідно програми;
- підйом на канатній дорозі в Тбілісі;
- джип для підйому на Гергети.
Додатково оплачується:
- авіапереліт;
- кишенькові витрати.

З питань, пов'язаних з організацією Візиту, звертайтесь до керівника проекту – к.ю.н., ас. кафедри цивільного права та процесу юридичного факультету ЛНУ ім. І. Франка – Яворського Романа Івановича за тел.: +38 098 972 43 44 або email: yavorskiroman@gmail.com

Детальніше

ХХІІ Інституційний Навчальний Візит 14-22 березня 2020 року

logo
560€
ХХІІ Інституційний Навчальний Візит 14-22 березня 2020 року
560€

14 березня (субота) – 06:00 – виїзд зі Львова (Центральний залізничний вокзал – пл. Двірцева, 1) в Будапешт (575 км). Вечірня екскурсія містом (побачимо Базиліку святого Іштвана, прогуляємось по рибацькому бастіоні з панорамним видом на найграндіознішу будівлю Будапешту – парламент). Вільний час. Поселення в готель. Ночівля в готелі.

15 березня (неділя) – сніданок. Переїзд в Зальцбург (545 км) – місто серед Альпійських гір, де народився та провів юні роки композитор Вольфганг Амадей Моцарт. Екскурсія містом. Вільний час. Поселення в готель. Ночівля в готелі.

16 березня (понеділок) – сніданок. Переїзд в Мюнхен (145 км). Екскурсія містом. Вільний час (рекомендуємо скуштувати знамениті баварські ковбаски). 17:30 – переїзд у Страсбург (367 км). Поселення в готель. Ночівля в готелі.

17 березня (вівторок) – сніданок. Візит у Раду Європи. Лекція від представника установи. Екскурсія містом (побачимо Кафедральний собор Нотр Дам, висота якого 142 метри, «Маленьку Францію», набережну ріки Іль). Вільний час. Ночівля в готелі.

18 березня (середа) – сніданок. Візит в Європейський суд з прав людини. Лекція з представником установи. 13:00 – збір групи, переїзд в Гаагу (600 км). Поселення в готель. Ночівля в готелі.

19 березня (четвер) – сніданок. Візит у Міжнародний кримінальний суд. Перерва на обід. Візит в Міжнародний суд ООН. 18:00 – переїзд в Амстердам (60 км). Вільний час. 22:00 – збір групи, поселення в готель. Ночівля в готелі.

20 березня (п’ятниця) – сніданок. Екскурсія Амстердамом з двома гідами (поділимось на дві маленькі групи). Вільний час. 18:00 – збір групи. Переїзд територією Німеччини. Ночівля в готелі.

21 березня (субота) – сніданок. Переїзд в Берлін. 13:00 – оглядова екскурсія історичною та сучасною частинами міста. Матимемо змогу відчути велич столиці Німеччини, огорнутої історичними подіями. 16:00 – візит в Рейхстаг. 21:00 – поселення в готель. Ночівля в готелі.

22 березня (неділя) – сніданок. 08:00 – збір групи, сідаємо в автобус, повернення в Україну. Орієнтовно 23:30 – приїзд до Львова до Центрального залізничного вокзалу.

БЕЗ НІЧНИХ ПЕРЕЇЗДІВ
Вартість участі в ХХІІ Інституційному Навчальному Візиті становить 560 євро. (для бронювання місць необхідно внести передоплату в розмірі 3000 гривень)
У вартість включено:
- ночівлі в готелях 3-4* (при 2-х місному розміщенні) – БЕЗ НІЧНИХ ПЕРЕЇЗДІВ;
- сніданки в готелях;
- супровід керівника групи;
- відвідання Міжнародних Установ;
- сертифікат учасника ХХІІ Інституційного Навчального Візиту, підписаний Міжнародними Установами;
- проїзд комфортабельним автобусом класу ЄВРО 5;
- послуги перекладачів у Міжнародних Установах;
- оглядові екскурсії у містах;
- роздаткові матеріали;
- страховий поліс.
Додатково оплачується:
- кишенькові витрати
Можливий варіант авіа приєднання до групи

З питань, пов'язаних з організацією Візиту, звертайтесь до керівника проекту – к.ю.н., ас. кафедри цивільного права та процесу юридичного факультету ЛНУ ім. І. Франка – Яворського Романа Івановича за тел.: +38 098 972 43 44 або email: yavorskiroman@gmail.com

Детальніше

ХХI Інституційний Навчальний Візит 31 січня – 07 лютого 2020 р.

logo
540€
ХХI Інституційний Навчальний Візит 31 січня – 07 лютого 2020 р.
540€

31 січня (п’ятниця) – 17:30 – збір групи в Міжнародному аеропорті Бориспіль (термінал F). 18:10* – початок реєстрації на рейс. 20:10* – виліт у Карлсруе/Баден-Баден. 22:00* – приліт в аеропорт Карлсруе/Баден-Баден. Переїзд у Страсбург (57 км) на приватному автобусі, поселення в готель Hotel Origami 3* (зручне розміщення за 2 км від центральної площі). Ночівля в готелі.

01 лютого (субота) – сніданок. Оглядова екскурсія Страсбургом з гідом. Вільний день в Страсбурзі (рекомендуємо прогулянку на кораблику по каналах міста). Ночівля в готелі.

02 лютого (неділя) – сніданок. 09:00 – збір групи, виїзд у Кольмар (75 км) та Мюлуз (27 км). Оглядові екскурсії в кожному місті. Переїзд по «Винній дорозі Ельзасу» із заїздами у винні погреби з дегустаціями місцевих вин. Ввечері повернення в Страсбург. Ночівля в готелі.

03 лютого (понеділок) – сніданок. 09:00 – візит в Раду Європи. Лекція з представником установи. Перерва на обід. Продовження зустрічі в Раді Європи. Вільний час. Ночівля в готелі.

04 лютого (вівторок) – сніданок. 08:30 – збір групи, виїзд у Люксембург (250 км). Оглядова екскурсія містом. Візит в Європейський Суд Справедливості. Зустріч-лекція, огляд установи. 18:00 – збір групи, повернення в Страсбург. Ночівля в готелі.

05 лютого (середа) – сніданок. 09:00 – візит в ЄСПЛ. Слухання Великої Палати Ástráðsson v. Iceland (no.26374/18) (забезпечується синхронний переклад під час слухання). Перерва на обід. 14:00 – візит у місцевий суд Страсбурга. Огляд установи, презентація-лекція. Вільний час. Ночівля в готелі.

06 лютого (четвер) – сніданок. 10:00 – збір групи, виїзд у Баден-Баден (63 км). Оглядова екскурсія містом, відвідання купалень Каракалли (вхідний квиток 19 євро). 17:30 – збір групи, повернення в Страсбург. Ночівля в готелі.

07 лютого (п’ятниця) – сніданок, виселення з готелю. 11:00 – збір групи, трансфер в аеропорт Карлсруе/Баден-Баден. 13:55* – початок реєстрації на рейс. 15:55* – виліт в Міжнародний аеропорт Бориспіль. 19:35* – приліт в Україну. Прощання з групою.

Вартість участі в ХХI Інституційному Навчальному Візиті становить 540 євро.
Для резервації місць необхідно оплатити завдаток в розмірі 4000 грн.
У вартість включено:
- всі ночівлі в Hotel Origami 3* (при 2-х місному розміщенні) зі сніданками;
- супровід керівника групи;
- відвідання Міжнародних Установ;
- сертифікат учасника ХХI Інституційного Навчального Візиту, підписаний Міжнародними Установами;
- трансфер комфортабельним автобусом класу ЄВРО-5 між містами;
- послуги перекладачів у Міжнародних Установах;
- оглядові екскурсії у всіх містах;
- роздаткові матеріали;
- страховий поліс.
Додатково оплачується:
- кишенькові витрати.
- авіаквиток KBP-FKB-KBP.

З питань, пов'язаних з організацією Візиту, звертайтесь до керівника проекту – к.ю.н., ас. кафедри цивільного права та процесу юридичного факультету ЛНУ ім. І. Франка – Яворського Романа Івановича за тел.: +38 098 972 43 44 або email: yavorskiroman@gmail.com

Детальніше

Х Інституційний Навчальний Візит в Лондон 01-08 травня 2020 року

logo
705£
Х Інституційний Навчальний Візит в Лондон 01-08 травня 2020 року
705£

01 травня (п’ятниця) – приліт в один із аеропортів Лондона (МАУ/Ryanair/Wizzair). Трансфер в готель. Поселення в готель Royal National 3* (центральна частина Лондона в першій зоні). Ввечері знайомство з групою та Лондоном. Ночівля в готелі.

02 травня (субота) – сніданок. 10:00 – візит у Британський парламент. Автобусно-пішохідна екскурсія по Лондону. Вільний час (рекомендуємо відвідати Британський Музей, який входить в TOП-5 найбільших музеїв світу, Музей науки, Музей природознавства). Ночівля в готелі.

03 травня (неділя) – сніданок. Автобусна екскурсія (на цілий день) в місто науки Оксфорд та Віндзорський палац – усипальницю королів та літню резиденцію королеви Єлизавети ІІ (місце шлюбної церемонії Принца Гаррі та Меган Маркл). Вхідний квиток у Віндзорський палац – 22 фунти. Ночівля в готелі.

04 травня (понеділок) – сніданок. 10:00 – візит в юридичну компанію Лондона. Презентація-лекція. Перерва на обід. Екскурсія по діловому кварталу Лондона «Квадратна миля». Oxford Street – шопінг-вулиця з більш ніж 360 магазинами. Ночівля в готелі.

05 травня (вівторок) – сніданок. Візит в місцевий суд Лондона. Вільний час (ввечері рекомендуємо відвідати мюзикл Ендрю Ллойд Веббера – “Phantom of the opera” – 32 фунти. Вистави тривають безперервно з 1986 року, це той самий театр, у якому відбулася прем’єра мюзиклу). Ночівля в готелі.

06 травня (середа) – сніданок. Візит у Верховний суд Британії, огляд установи та лекція. Вільний час (рекомендуємо відвідати London Eye – 25 фунти, музей MADAME TUSSAUDS – 24 фунти, Tower of London – 22,70 фунтів). Ночівля в готелі.

07 травня (четвер) – сніданок. Вільний час для шопінгу, сувенірів та прогулянок. Ночівля в готелі.

08 травня (п’ятниця) – сніданок. Виселення з готелю. Трансфер в аеропорт. Прощання з групою. Повернення в Україну.

Вартість участі в Х Інституційному Навчальному Візиті в Лондон становить 705 фунтів стерлінгів.

У вартість включено:
- проживання в готелі Royal National Hotel 3* (центральна частина Лондона) при 2-х місному розміщенні;
- трансфери з/до аеропорта;
- екскурсії у Лондоні, «Квадратній милі», Оксфорді, Віндзорі;
- візити в Міжнародні Установи;
- сніданки в готелі;
- послуги перекладача під час зустрічей;
- сертифікат учасника Х Інституційного Навчального Візиту в Лондон;
- страховий поліс;
- послуги підготування документів на подачу для візи до Британського Консульства (повний супровід);
- супровід керівника групи.

Додатково оплачується:
- міжнародний авіапереліт Київ (Львів)-Лондон-Київ (Львів) (від 90 фунтів);
- консульський збір Посольства Великої Британії 90 фунтів;
- кишенькові витрати та вхідні квитки в платні музеї.

З питань, пов'язаних з організацією Візиту, звертайтесь до керівника проекту – к.ю.н., ас. кафедри цивільного права та процесу юридичного факультету ЛНУ ім. І. Франка – Яворського Романа Івановича за тел.: +38 098 972 43 44 або email: yavorskiroman@gmail.com

Детальніше

VIII Інституційний Навчальний Візит в Лондон 24 січня – 31 січня 2020 р.

logo
675£
VIII Інституційний Навчальний Візит в Лондон 24 січня – 31 січня 2020 р.
675£

24 січня (неділя) – приліт в один із аеропортів Лондона (МАУ/Ryanair/Wizzair/British airways). Поселення в готель Royal National 3* (центральна частина Лондону в першій зоні). Ввечері знайомство з групою та Лондоном. Ночівля в готелі.

25 січня (понеділок) – сніданок. Автобусно-пішохідна екскурсія по Лондону. Вільний час (рекомендуємо відвідати Британський Музей, який входить в TOП-5 найбільших музеїв світу, Музей науки, Музей природознавства). Ночівля в готелі.

26 січня (вівторок) – сніданок. Візит у Верховний суд Британії, огляд установи та лекція. Вільний час (рекомендуємо відвідати London Eye – 25 фунти, музей MADAME TUSSAUDS – 24 фунти, Tower of London - 22,70 фунтів). Ночівля в готелі.

27 січня (середа) – сніданок. 10:00 – візит в юридичну компанію Лондона. Презентація-лекція. Перерва на обід. Екскурсія по діловому кварталу Лондона «Квадратна миля». Oxford Street – шопінг-вулиця з більш ніж 360 магазинами. Ночівля в готелі.

28 січня (четвер)– сніданок. Візит в місцевий суд Лондона. Вільний час (ввечері рекомендуємо відвідати мюзикл Ендрю Ллойд Веббера – “Phantom of the opera” – 32 фунти. Вистави тривають безперервно з 1986 року, це той самий театр, де відбулася прем’єра мюзиклу). Ночівля в готелі.

29 січня (п'ятниця) – сніданок. Автобусна екскурсія (на цілий день) в місто науки Оксфорд та Віндзорський палац – усипальницю королів та літню резиденцію королеви Єлизавети ІІ (місце шлюбної церемонії Принца Гаррі та Меган Маркл). Вхідний квиток у Віндзорський палац – 22 фунти. Ночівля в готелі.

30 січня (субота) – сніданок. 10:00 – візит у Британський парламент. Вільний час для шопінгу, сувенірів та прогулянок. Ночівля в готелі.

31 січня (неділя) – сніданок. Трансфер в аеропорт. Повернення в Україну.

Вартість участі в VIІІ Інституційному Навчальному Візиті становить 675 фунтів стерлінгів.
У вартість включено:
- Проживання в готелі Royal National Hotel 3* (центральна частина Лондона) при 2-х місному розміщенні;
- Трансфери з/до аеропорта;
- Екскурсії в Лондоні, «Квадратній милі», Оксфорді, Віндзорі;
- Візити в Установи;
- Сніданки в готелях;
- Послуги перекладача під час зустрічей;
- Сертифікат учасника VIІІ Інституційного Навчального Візиту;
- Страховий поліс;
- Послуги по підготовці документів на подачу до Британського Консульства (повний супровід);
- Супровід керівника групи.
Додатково оплачується:
- Міжнародний авіапереліт Київ (Львів)-Лондон-Київ (Львів) (від 90 фунтів);
- Консульський збір Посольства Великої Британії 90 фунтів;
- Кишенькові витрати та вхідні квитки в платні музеї.

З питань, пов'язаних з організацією Візиту, звертайтесь до керівника проекту – к.ю.н., ас. кафедри цивільного права та процесу юридичного факультету ЛНУ ім. І. Франка – Яворського Романа Івановича за тел.: +38 098 972 43 44 або email: yavorskiroman@gmail.com

Детальніше

IX Інституційний Навчальний Візит в Лондон-Единбург 06-14 березня 2020 року

logo
790£
IX Інституційний Навчальний Візит в Лондон-Единбург 06-14 березня 2020 року
790£

06 березня (п’ятниця) – приліт в один із аеропортів Лондона (МАУ/Ryanair/Wizzair). Трансфер у готель. Поселення в готель Royal National 3* (центральна частина Лондона в першій зоні). Ввечері знайомство з групою та Лондоном (рекомендуємо відвідати Британський Музей, що входить у ТОП-5 найбільших музеїв світу, відкритий до 21:00 та TATE Modern до 22:00 – безкоштовні музеї). Ночівля в готелі.

07 березня (субота) – сніданок. 10:00 – візит у Британський парламент. Автобусно-пішохідна екскурсія містом (пропонуємо піднятись оглядовим колесом London Eye (25 фунтів), а ввечері рекомендуємо відвідати мюзикл Ендрю Ллойд Веббера – “Phantom of the opera” (32 фунти). Вистави тривають безперервно з 1986 року, це той самий театр, у якому відбулася прем’єра мюзиклу). Ночівля в готелі.

08 березня (неділя) – сніданок. Привітання прекрасної половини людства зі святом. 08:00 – екскурсія в замок Ворік, збудований у 1068 році Вільгельмом Завойовником. Замок відіграв важливу роль у «Війні Червоної та Білої троянд» XV століття (~17 ф). Після – екскурсія «англійською провінцією» Страдфорд апон Ейвоном, батьківщиною Уільяма Шекспіра. Перерва на обід. Відвідаємо легендарне місто науки – Оксфорд. Дізнаємось історію міста та як воно стало центром науки Великої Британії та світу. 19:00 – повернення в Лондон. Ночівля в готелі.

09 березня (понеділок) – сніданок. Візит у Верховний суд Великобританії. Перерва на обід. Зустріч-лекція з Лондонським юристом. Презентація англійського прецедентного права. Вільний час (рекомендуємо відвідати Музей історії природи, Картинну галерею, Музей науки – безкоштовні музеї). Ночівля в готелі.

10 березня (вівторок) – сніданок. Візит у місцевий суд Лондона. Вільний час для прогулянки містом, музеїв та шопінгу (рекомендуємо відвідати музей Шерлока Холмса, Камден Маркет, Гринвіцький («Нульовий») меридіан). Ночівля в готелі.

11 березня (середа) – сніданок. Виселення з готелю. Посадка на поїзд на станції King Cross. Переїзд Лондон-Единбург поїздом (~4,5 год). 15:00 – поселення в Hampton By Hilton Edinburgh West End 3*. Пішохідна прогулянка містом з гідом. Ввечері прогулянка по Royal Mile – королівській милі за шотландською шерстю. Ночівля в готелі.

12 березня (четвер) – сніданок. Візит у Високий Суд Шотландії. Порівняння з англійською правовою системою. Перерва на обід. Після обіду екскурсія в Національний музей Шотландії. Ввечері пропонуємо долучитись до шотландської традиції – перегляд регбі в найбільшому пабі міста «Three Sisters». Ночівля в готелі.

13 березня (п’ятниця) – сніданок. Автобусна екскурсія по Шотландії в замок Стірлінг, що на межі Lowland та Highland, місце знаменитої битви між шотландцями на чолі з Вільямом Уоллесом і Робертом Брюсом та англійцями (вхідний квиток ~ 15 фунтів). Після обіду екскурсія та дегустація віскі на віскікурні Deanstone (~ 8 фунтів). Ввечері вільний час. Ночівля в готелі.

14 березня (субота) – сніданок. Виселення з готелю. Вільний час. Прощання з групою. Виліт в Україну з пересадкою через Париж/ Амстердам/Франкфурт/Лондон. Прибуття в Україну.

Вартість участі в IX Інституційному Навчальному Візиті в Лондон-Единбург становить 790 фунтів стерлінгів.
У вартість включено:

- 5 ночей в готелі Royal National 3* в центрі Лондона з англійськими сніданками (розширений варіант);
- 3 ночі в готелі Hampton by Hilton Edinburgh West End 3* зі сніданками;
- повний супровід керівника групи;
- трансфер аеропорт-готель (Лондон), вокзал-готель (Шотландія);
- візити в Міжнародні Установи Великої Британії та Шотландії;
- послуги перекладачів під час зустрічей;
- оглядова екскурсія по Лондоні на автобусі;
- екскурсії по Единбургу, в замок Ворік, Стратфорд апон Ейвон, Оксфорд;
- автобусна екскурсія в замок Стірлінг та віскікурню Deanstone;
- квитки на поїзд Лондон-Единбург;
- послуги по відкриттю візи (повний супровід);
- страховий поліс;
- сертифікат учасника IX Інституційного Навчального Візиту.

Додатково оплачується:
- консульський збір Посольства Великої Британії (90 фунтів);
- міжнародний авіапереліт Київ/Львів-Лондон, Единбург-Київ/Львів (від 90 фунтів);
- кишенькові витрати та вхідні квитки в платні музеї.

З питань, пов'язаних з організацією Візиту, звертайтесь до керівника проекту – к.ю.н., ас. кафедри цивільного права та процесу юридичного факультету ЛНУ ім. І. Франка – Яворського Романа Івановича за тел.: +38 098 972 43 44 або email: yavorskiroman@gmail.com

Детальніше